Ми до ваших послуг.
З моменту заснування в 1986 році і створення офісу Kernel в ОАЕ в 2008 році наша компанія зібрала великий послужний список досягнень. Починаючи з продажу апаратного забезпечення, ми незабаром включилися в розробку програмного забезпечення та надавали високоякісні продукти і послуги місцевим і міжнародним клієнтам.
Доступ
Комплексна служба аудиту безпеки і звітності. Наша команда виконує всебічну зовнішню і внутрішню перевірку безпеки і надає повний звіт. Ми починаємо з аналізу опублікованих сервісів (веб-сайту, поштового сервера, DNS-сервера і т. Д.). Потім аналізуємо внутрішні конфігурації серверів, корпоративні пристрої та ресурси.

Перевірка
Забезпечуємо перевірку безпеки шляхом моделювання різних сценаріїв атак, тестових проникнень, керованого DDoS і т.д. Наш сервіс перевірки дозволяє вашій організації виявляти потенційні недоліки і можливі експлойти, які можуть використовуватися зловмисником. Перевірка безпеки вашої системи дозволяє вашій організації обробляти найгірші сценарії, перш ніж вони відбудуться.

Захист

Наш сервіс «Захист» надає повний комплекс рішень з безпеки і консультації для вашої організації. Ми постійно проводимо практичні заняття, оцінку знань персоналу, внутрішні тренінги і системний моніторинг.

Наша команда експертів з безпеки, що надає SOC-as-a-Service, забезпечує постійний моніторинг підозрілих подій та інцидентів. Наша інфраструктура збору подій і інструменти моніторингу дозволяє нам надати вашій організації повну картину того, що відбувається і відправляти повідомлення в режимі реального часу, щоб попередити відповідального інженера.

Навчання

Наші навчальні курси різноманітні і практичні, зосереджені на вдосконаленні інженерів зі знаннями в сферах кібербезпеки, на додаток до поліпшення обізнаності організацій в області кібербезпеки. Навчальні курси охоплюють аспекти захисту, судової експертизи, реагування на інциденти на практиці.

Виникли запитання? Напишіть нам!