Gluu знижує вартість ідентичності &  управління доступом (IAM), щоб допомогти організаціям у всьому світі покращити безпеку.

Особливості

Єдиний вхід (SSO)

Спрямуйте на Gluu готові, користувацькі та SaaS-додатки, щоб використовувати єдину інфраструктуру ідентифікації та автентифікації для всіх ваших додатків.

Надійна автентифікація

Підтримуйте керовані бізнесом робочі процеси, щоб запропонувати клієнтам, співробітникам та партнерам безпечну та корисну багатоступеневу багатофакторну автентифікацію

Управління доступом

Визначайте та застосовуйте політики централізовано, щоб контролювати, хто може отримати доступ до якої інформації та послуг у вашому цифровому королівстві.

Управління особистістю

Натискайте, тягніть і локально керуйте даними ідентифікаційних даних, щоб забезпечити систему єдиного входу з декількома протоколами (SSO) та послугу управління доступом.

Інтеграція каталогів

Використовуйте Gluu як авторитетне джерело інформації про користувачів або синхронізуйте один або кілька серверів серверних каталогів, щоб розширити існуючу інфраструктуру ідентифікації.

Швидке розгортання

Пакети Linux для Ubuntu, CentOS, RHEL та Debian роблять встановлення Gluu швидким & легко на будь-якій хмарній платформі.

 • Бізнес-бачення Gluu
  Бізнес-бачення Gluu досить просте: запропонуйте утиліту з відкритим кодом, яка дозволяє організаціям контролювати доступ до цінних Інтернет-ресурсів. Їх соціальна місія – зробити Інтернет безпечнішим місцем для людей та бізнесу, написавши чудове програмне забезпечення з відкритим кодом.
 • Багатофункціональний
  Gluu забезпечує критично важливу службу єдиного входу (SSO) та двофакторну автентифікацію (2FA) для додатків та API.
 • IAM з відкритим кодом
  Gluu Server – це контейнерне розповсюдження безкоштовного програмного забезпечення з відкритим кодом (FOSS) для управління ідентифікацією та доступом (IAM). SaaS, власні відкриті та комерційні веб-програми та програми для мобільних пристроїв можуть використовувати сервер Gluu для автентифікації користувачів, інформації про особу та прийняття рішень щодо політики.
 • Створено для масштабування
  Кластер Gluu між центрами обробки даних та географічними регіонами для досягнення високої продуктивності & amp; висока доступність (HA).
 • Повернення
  На додаток до того, що Gluu робить своє програмне забезпечення вільним з відкритим кодом, Gluu є надійним членом освітньої спільноти та надає знижку на підтримку навчальних закладів, щоб допомогти спростити та забезпечити доступ до освітніх ресурсів для людей скрізь.

Є питання? Напишіть нам!