Gluu знижує собівартість ідентифікації та управління доступом (IAM), щоб допомогти організаціям у всьому світі покращити безпеку.

Особливості

Єдиний вхід (SSO)

Спрямуйте на Gluu готові користувацькі та SaaS-додатки, щоб використовувати єдину інфраструктуру ідентифікації та автентифікації для всіх ваших додатків.

Надійна автентифікація

Підтримуйте керовані бізнесом робочі процеси, щоб запропонувати клієнтам, співробітникам та партнерам безпечну та корисну багатоступеневу багатофакторну автентифікацію.

Управління доступом

Визначайте та застосовуйте політики централізовано, щоб контролювати, хто може отримати доступ до якої інформації та послуг у вашому цифровому королівстві.

Управління налаштуваннями особистих даних

Натискайте, тягніть і локально керуйте ідентифікаційними даними, щоб забезпечити систему єдиного входу з декількома протоколами (SSO) та послугу управління доступом.

Інтеграція каталогів

Використовуйте Gluu як авторитетне джерело інформації про користувачів або синхронізуйте один чи декілька серверів, серверних каталогів, щоб розширити наявну інфраструктуру ідентифікації.

Швидке розгортання

Пакети Linux для Ubuntu, CentOS, RHEL та Debian роблять встановлення Gluu швидким та легким на будь-якій хмарній платформі.

Бізнес-бачення Gluu

Бізнес-бачення Gluu досить просте: надати утиліту з відкритим кодом, яка дозволяє організаціям контролювати доступ до цінних Інтернет-ресурсів. Їхня соціальна місія — зробити Інтернет безпечнішим місцем для людей та бізнесу. Для цього було написане чудове програмне забезпечення з відкритим кодом.

Багатофункціональність

Gluu забезпечує критично важливу службу єдиного входу (SSO) та двофакторну автентифікацію (2FA) для додатків та API.

IAM з відкритим кодом

Gluu Server — це контейнерне розповсюдження безплатного програмного забезпечення з відкритим кодом (FOSS) для управління ідентифікацією та доступом (IAM). SaaS, власні відкриті та комерційні вебпрограми, а також програми для мобільних пристроїв можуть використовувати сервер Gluu для автентифікації користувачів і отримання інформації про особу та прийняття рішень щодо політики.

Масштабування

Кластер Gluu між центрами обробки даних та географічними регіонами створений для досягнення високої продуктивності, бо має високу доступність (HA).

Повернення

На додаток до того, що Gluu робить своє програмне забезпечення вільним з відкритим кодом, Gluu є надійним членом освітньої спільноти та надає знижку на підтримку навчальних закладів, щоб допомогти скрізь спростити та забезпечити доступ для людей до освітніх ресурсів.

Є запитання чи пропозиції?

Тисніть кнопку, відкривайте форму зворотного зв'язку, пишіть пропозицію та очікуйте на відповідь найближчим часом!