Анонс нашого нового вебінару

Розквіт FIDO2

У партнерстві з Yubico

FIDO2 все більше завойовує визнання серед користувачів, змінюючи уявлення та пом’якшуючи деякі з їхніх головних проблем щодо онлайн-безпеки. Ця технологія забезпечує більшу зручність для користувачів, допомагає командам безпеки покращити свій захист і дозволяє онлайн-сервісам захищати інформацію про доступ своїх користувачів.

15:00 ОАЕ / 11:00 GMT
4 серпня 2022 р

Рамі Кайялі

Технічний директор | The Kernel

Рамі спеціалізується на розробці індивідуальних рішень автентифікації та протягом багатьох років працював консультантом разом із різними державними міністерствами/організаціями та великими підприємствами на Близькому Сході та в Африці. Рамі також опублікував низку своїх особистих робіт і отримав акредитацію на низці найповажніших форумів у нашій галузі.

Беттина Валь

Директор каналів збуту, EMEA й APJ | Yubico

Беттіна Валь, директор з продажу у Yubico, очолює партнерські продажі у країнах Європи, Близького Сходу та Африки та APJ. Зосередившись на стимулюванні споживчого попиту через партнерські екосистеми, Bettina робить ключовий внесок у зростання Yubico в нову еру ідентифікації та аутентифікації, пропонуючи безпечну апаратну аутентифікацію, яка поєднує в собі найвищий рівень безпеки зі зручним інтерфейсом користувача. Маючи досвід роботи в галузі мереж та кібербезпеки у провідних постачальників технологій, Беттіна чудово розуміє потреби та пріоритети бізнесу на глобальному взаємопов’язаному ринку.

Сучасна автентифікація та сертифікати в масштабі

У партнерстві з PointSharp

У міру зростання залежності та значущості цифрових активів та послуг зростає і важливість безпечного доступу до них. Тепер ми розуміємо, що автентифікація на основі пароля швидко старіє. На цьому вебінарі ми досліджуємо проблеми та ризики, а також познайомимо вас із нашими кращими рішеннями.

15:00 ОАЕ / 11:00 GMT
28 червня 2022 р