Міжнародний дистриб’ютор технологій з інформаційної безпеки

Спеціалізуємося в наданні послуг інформаційної та мережевої безпеки. Впроваджуємо передові продукти інформаційної безпеки у співпраці з нашими глобальними партнерами. Прагнемо якнайшвидше застосувати найкращі методи та стандарти якості, що допомагає нам не тільки досягти досконалості, а й надавати сервіс на вищому рівні. 

Ми не панікуємо

Наша команда має високу кваліфікацію в наданні передових рішень нашим клієнтам. Ми взаємодіємо з вами в особистому порядку і пропонуємо вам повне керівництво проєктами, відповідно до ваших вимог та запитів.

З чого все почалося

Міжнародна компанія The Kernel була заснована у 1986 році в Сінгапурі як постачальник послуг апаратного забезпечення. В Україну вона прийшла майже одразу — 1987 року. Тоді технології тільки починали з’являтися і потреба в них лише зростала. Здобувши успішний досвід та кошти на розвиток, команда The Kernel почала розширюватись і врешті переключилася на розробку програмного забезпечення. Особливо динамічно вона стала розвиватися в напрямі кібербезпеки.

Команда The Kernel не боїться складних проєктів, тому здобула величезний досвід роботи як у державному, так і приватному секторі. Вона постійно бере участь у міжнародних проєктах, здобуваючи міжнародні нагороди та піклуючись про бездоганну репутацію. 2008 року компанія відкрила офіс в ОАЕ.

Партнерство зі світовими лідерами й нові послуги

 The Kernel постійно розширює лінійку своїх продуктів, співпрацюючи з найкращими світовими брендами, серед яких:

Yubico

Виробник ключів безпеки YubiKey для автентифікації на будь-яких пристроях.

Gluu

Інтегрована платформа «під ключ», яка дозволяє для керувати ідентифікацією та доступом.

Pointshap

Постачальник продуктів для двофакторної, багатофакторної та безпарольної автентифікації.

Що ми можемо запропонувати

Маючи за плечима понад 30 років досвіду, ми можемо запропонувати практично будь-які технічні рішення в галузі безпеки, наприклад:

Антивірусні програми, брандмауери

Стиснення трафіку та захищене об’єднання

Протидія технічним засобам розвідки

Дослідження, розробка продуктів

Аналітичне програмне забезпечення

Хмарні сервіси, віддалений доступ

Провідні напрямки у нашій роботі

Аудит безпеки

Зазвичай багато компаній використовують брандмауери та системи для виявлення вторгнень, але вони можуть бути неефективними у випадках, коли потрібен захист для вебдодатків власної розробки. Наша команда може провести для вас якісний зовнішній або внутрішній аудит, розслідувати інциденти та скласти звіт про можливі вразливості у системі захисту від атак зловмисників. Надаючи послуги у галузі кібербезпеки, ми приділяємо особливу увагу програмному забезпеченню, а також відкритим даним про співробітників у мережі та соцмережах, оскільки вони можуть бути використані фахівцями із соціальної інженерії.

Захист від хакерів

Пропонуємо інтелектуальний захист вебпрограм від шкідливих атак. З його допомогою ми захистимо вас від таких поширених атак, як впровадження SQL, XSS (міжсайтовий скриптинг), CSRF (підробка міжсайтових запитів), атак за часом або атак із профілювання. Крім того, ми можемо захистити вас від цільових і багатовекторних атак на регулярній основі. Для цього ми можемо запропонувати платформу Webconvoy, яку повністю налаштуємо під потреби вашого бізнесу. Вона працює з багатьма популярними майданчиками, такими як WordPress, Drupal чи Sugar CRM.

Універсальне керування загрозами

Бажаєте встановити програму, в якій є брандмауер, виявлення вторгнень, захист від шкідливих програм, фільтрація спаму та контенту, а також можливості VPN в одному інтегрованому пакеті? WebPurify можна легко встановити та оновити. Ця платформа відмінно підійде для корпоративного бізнесу, оскільки включає додаткові функції, такі як контроль доступу на основі посвідчень, балансування навантаження, якість обслуговування (QoS), запобігання вторгненням, перевірка SSL та поінформованість про програми. WebPurifier UTM працює як шлюз веббезпеки. Він використовується як апаратний пристрій або встановлюється на віртуальний сервер. Може легко додавати нові можливості мережевого захисту.

Ключі безпеки

YubiKey — це невеликий пристрій, який ви реєструєте у сервісі або на сайті, що підтримує двофакторну (або багатофакторну) автентифікацію або вхід без паролів. При підключенні двофакторної автентифікації, кожного разу при вході в систему служба буде вимагати YubiKey на додаток до ваших реєстраційних даних: імені користувача та паролю. При використанні ключів безпеки, можете забути про фішинг, шкідливе програмне забезпечення та інші методи атаки, тому що вони не спрацюють. Адже хакеру для зламу ваших облікових записів знадобиться не лише ваш пароль, а й фізичний ключ.

Що нас відрізняє

Передові продукти

 • Універсальна Двофакторна Автентифікація (U2F)
 • WebConvoy — WAF нового покоління
 • WebPurifier — Веб фільтр
 • Аналітичне ПО та готові рішення (Forensic)
 • Превентивні аналітичні рішення
 • Стиснення трафіку і захищене з’єднання
 • Захист ІТ, Антивірус та брандмауер
 • Продукти ПД ТЗР (TSCM)

Цільові послуги

 • Дослідження і розробка
 • Відтворення програмного коду
 • Програмування: C / C++ та інші мови
 • Управління системами, мережами передачі даних, віддаленим доступом
 • Розподілені рішення
 • Віртуалізація

Державних клієнтів

Міжнародних нагород

Запобігли атак в 2018

Є запитання чи пропозиції?

Тисніть кнопку, відкривайте форму зворотного зв'язку, пишіть пропозицію та очікуйте на відповідь найближчим часом!