SecMaker розробив Net iD Software Suite, повний набір продуктів для швидкої, простої та безпечної багатофакторної автентифікації – без паролів.

Рішення

Net iD OnPrem

Форма доставки Net iD OnPrem означає, що ви запускаєте всю архітектуру PKI у своєму власному середовищі та використовуєте набір продуктів Net iD для структурування рішення відповідно до ваших конкретних побажань, вимог та обставин.

Net iD Cloud

Net iD Cloud – це хмарна форма доставки набору продуктів Net iD. Вибір цієї опції означає швидший монтаж та запуск. Крім того, вам не потрібно вкладати гроші в дорогі та трудомісткі операції – навіть якщо ви отримуєте таку ж платформу безпеки, як і найбільші державні організації.

Net iD Public

Net iD Public зазвичай використовують організації, які хочуть надати національну послугу для безпечного входу, цифрового підпису, шифрування та управління цифровими посвідченнями. Наприклад, EFOS, E-Identitet För Offentlig Sektor (електронна ідентифікація для державного сектору).

  • 20 років досвіду
    SecMaker витратив більше двох десятиліть на розробку незалежних від платформи рішень для безпечної двофакторної автентифікації. Зараз вони створили Net iD Software Suite – повний набір продуктів, що дозволяє входити в систему MFA на всіх платформах, для всіх цільових середовищ та з кожним носієм ідентифікатора, який можна уявити.
  • Безпроблемний вхід
    SecMaker пропонує рішення, яке вам потрібно для двофакторної автентифікації або багатофакторної автентифікації (MFA). Ви також можете бути впевнені в швидкій та легкій інтеграції з усіма системами та додатками. А використання єдиного надійного рішення означає отримання за ваші гроші значно більше, ніж робота з кількома паралельними рішеннями. Ми пропонуємо своє рішення відповідно до побажань, вимог та обставин вашої організації.
  • SecMaker показує шлях
    SecMaker – провідний постачальник рішень безпеки на базі сертифікатів для компаній, органів влади та інших організацій у Північному регіоні. Вони захищають та захищають інформацію, системи та трафік даних для понад 1,5 мільйона задоволених користувачів.

Є питання? Напишіть нам!