Одні, ми здатні зробити багато, а разом — зробимо все

Наші пропозиції партнерам

Наша компанія є дистриб’ютором цифрових продуктів безпеки та передового програмного забезпечення. Нам є що вам запропонувати, щоб уже сьогодні зробити цифровий світ безпечнішим. Ми завжди прагнемо взаємовигідних умов та довгострокової співпраці, щоб допомогти кожному з вас розкрити потенціал IT-компанії та надавати якісні продукти для ваших клієнтів.

Стати партнером по продукту

Ви можете розширити асортимент вашого інтернет-магазину або список IT-послуг, запропонувавши вашим клієнтам нашу продукцію або програмне забезпечення.

Стати торговим представником

Ви можете отримати винагороду — комісійні виплати, — пропонуючи наші товари та послуги іншим компаніям. Ми підтримаємо вас під час укладання угод, передамо необхідні технічні знання.

Переваги партнерства з нами

Відзначаючи наш успіх як піонера, і однієї з найнадійніших компаній з розробки програмного забезпечення, що базується в ОАЕ і ряді інших країн, ми запрошуємо вас поділитися цим успіхом, скориставшись нашим персоналізованим сервісом розробки.

Наша місія — допомогти кожному з наших клієнтів розширюватися, і для цього ми надаємо наш досвід бездоганної розробки продуктів, якісні рішення, професійну консультацію і знання наших експертів, допомогу як учасника в команді та перш за все, надійного ділового партнера, на якого ви можете розраховувати.

Наші гнучкі пропозиції для реселерів
 

Авторизований реселлер

Сертифікований реселлер

Преміум партнер

Benefits
Знижка на підставі зобов’язання

Маркетинговий матеріал

Можливість ділитися запитами

Додати до списку реселерів

Гнучкі умови розрахунків

Сертифікація

Сертифікат тренінгу

Пріоритет в обробці запитів

Виділений менеджер

Допомога з перепродажу

Вимоги
Мінімальні продажі

Договір про нерозголошення (NDA)

Навчання і сертифікація з продуктів

Програма та сертифікація тренера

Сертифіковані інженери 1

2

Мінімум тренерів

1

Підтримка

Включає надання максимально можливих рівнів знижок а також навчання, маркетингової підтримки і технічних ресурсів.Ми підготували комплект матеріалів для кожного з продуктів і послуг, а також сертифіковані навчальні програми.

Зобов’язання

The Kernel зобов’язується використовувати всі можливості для нашого взаємного успіху. Ми дуже цінуємо відгуки партнерів і покладаємося на залучення всіх сторін, щоб поліпшувати та розвивати нашу програму для підтримки партнерів і клієнтів.

Інноваційні продукти і послуги з присудженими нагородами

Перевірений успіх клієнтів

Маркетингова підтримка і надання технічних ресурсів

Стати нашим партнером

Тисніть на кнопку та заповнюйте форму за вашою пропозицією. Ми відповімо вам найближчим часом!

Ділове партнерство

При діловому партнерстві з нами, у вас буде можливість зосередитися на ваших основних завданнях, залишивши при цьому решту деталей на нас. Вам не доведеться турбуватися про розробку систем і їх тестування, розробку складних мобільних додатків, перевірку мережевої безпеки, розробку спеціалізованих систем, оптимізацію ключових ресурсів, відновлення втрачених даних, аналіз вилучених даних та багато іншого.

Аутсорсинг

Незалежно від місцеперебування, ви можете подовжити свій офіс до безпечного місця в ОАЕ. З нами, вам не доведеться відчувати стрес при наборі, навчанні та утриманні фахівців в області розвитку. Приєднуючись до нас, ви отримуєте команду, що прагне виконати ваші цілі, бере на себе всі технологічні роботи, оновлює обладнання, ліцензує програмне забезпечення тощо. Ваша присутність в ОАЕ здійснюється всього за декілька кроків.

Реселер

Якщо ви хочете збільшити свій дохід шляхом додавання якісних продуктів і послуг до вже наявних, або почати ІТ-бізнес, приєднуйтесь до нашої партнерської програми реселерів / дилерів. Наші продукти та послуги визнані в галузі, а це означає, що всі роботи з розробки та підготовки ефективних маркетингових матеріалів вже виконані. Ми пропонуємо хороші та справедливі знижки при високій успішності; це призводить до гідної гарантованої можливості для всіх наших реєстрованих реселерів.

Рефпосилання

Якщо у вас є вебсайт і ви зацікавлені в заробітку гідної комісій за кожен продаж, отриманий за посиланням з вашого сайту, приєднуйтесь до нас, щоб стати реферальним партнером. Вам не потрібен досвід або ступінь в нашій області, тільки вебсайт, щоб почати негайно. Результати повністю залежать від ваших зусиль зі створення продажів; для вашого заробітку буквально немає меж.

Яка партнерська програма вам підходить?

Тисніть на кнопку та заповнюйте форму з вашою пропозицією. Ми відповімо вам найближчим часом!