Компанія Pointsharp розробила Net iD Software Suite, повний набір продуктів для швидкої, простої та безпечної багатофакторної автентифікації без паролів.

Рішення

Net iD OnPrem

Форма доставки Net iD OnPrem означає, що ви запускаєте всю архітектуру PKI у своєму власному середовищі та використовуєте набір продуктів Net iD для структурування рішення відповідно до ваших конкретних побажань, вимог та обставин.

Net iD Cloud

Net iD Cloud — це хмарна форма доставлення набору продуктів Net iD. Вибір цієї опції означає швидкий монтаж та запуск. Крім того, вам не потрібно вкладати гроші в дорогі та трудомісткі операції — навіть якщо ви отримуєте таку ж платформу безпеки, як і найбільші державні організації.

Net iD Public

Net iD Public зазвичай використовують організації, які хочуть надати державні послуги для безпечного входу, цифрового підпису, шифрування та управління цифровими посвідченнями. Наприклад, EFOS, E-Identitet För Offentlig Sektor (електронна ідентифікація для державного сектору).

20 років досвіду

Компанія Pointsharp витратила понад два десятиліття на розробку незалежних від платформи рішень для безпечної двофакторної автентифікації. Зараз вона створила Net iD Software Suite — повний набір продуктів, що дозволяє входити в систему MFA на всіх платформах, для всіх цільових середовищ та з кожним носієм ідентифікатора, який можна уявити.

Безпроблемний вхід

Pointsharp пропонує інструменти для двофакторної автентифікації або багатофакторної автентифікації (MFA). Ви також можете бути впевнені у швидкій та легкій інтеграції платформи з усіма системами та додатками у ваш проєкт. А використання єдиного рішення означає отримання за ті самі гроші значно надійнішого результату, ніж у випадку роботи з кількома паралельними майданчиками. Компанія пропонує найкращі заходи відповідно до побажань, вимог та обставин вашої організації.

Pointsharp показує шлях

Pointsharp — провідний постачальник рішень безпеки на базі сертифікатів для компаній, органів влади та інших організацій у багатьох країнах. Компанія захищає інформацію, системи та трафік даних для понад 1,5 мільйона користувачів, які дуже задоволені результатами цієї послуги.

Є запитання чи пропозиції?

Тисніть кнопку, відкривайте форму зворотного зв'язку, пишіть пропозицію та очікуйте на відповідь найближчим часом!