Умови та Положення Продажів, та ЛіцензіяYubiKey

Загальні положення та умови The Kernel

Ядро FZCO підтримує веб-сайт thekernel.com (“Сайт”). Далі наведені умови використання, які регулюють використання Сайту (“Умови використання”). Використовуючи Сайт, Ви забов’язуєтесь виконувати дані Умови використання та політику конфіденційності thekernel.com та дотримуватися цих Умов використання та всіх діючих законів та правил, що регулюють використання Сайту. Kernel FZCO залишає за собою право змінювати ці Умови використання в будь-який час, вони вступають в силу одразу після публікації на Сайті. Будь ласка, періодично переглядайте цю сторінку Сайту. В кінці цих Умов ми зазначаємо дату оновлення Умови використання. Якщо ви порушите ці Умови використання, FZCO Kernel може припинити ваше використання Сайту, заборонити вам подальше використання Сайту та / або вжити відповідних юридичних дій щодо вас.

ОБМЕЖЕНА ЛІЦЕНЗІЯ. Вам надається обмежена, невиключна, відклична, що не підлягає передачі ліцензія на використання та доступ до Сайту відповідно до вимог та обмежень цих Умов використання. Ядро FZCO може змінити, призупинити або припинити будь-який аспект Сайту в будь-який час. Kernel FZCO також може, без попередження та відповідальності, накладати обмеження на певні функції та послуги або обмежувати ваш доступ до всього або частин Сайту. Ви не маєте жодних прав на власне програмне забезпечення та відповідну документацію, якщо така є, надану вам для доступу до Сайту. За винятком випадків, передбачених Умовами користування, ви не маєте права прямо чи опосередковано володіти, користуватися, позичати, продавати, здавати в оренду, лізинг, ліцензію, субліцензію, присвоювати, копіювати, перекладати, змінювати, адаптувати, вдосконалювати або створювати будь-які нові або похідні роботи з, або відображати, поширювати, виконувати або будь-яким чином експлуатувати Сайт, або будь-який його вміст (включаючи програмне забезпечення) повністю або частково.

1. ЕКСПЛУАТАЦІЯ САЙТУ: Об’єднані Арабські Емірати – країна нашого проживання. Ядро FZCO контролює цей Сайт від США Kernel FZCO не передбачає, використання цього Сайту в інших місцях. Якщо ви користуєтесь цим Сайтом з інших місць, ви несете відповідальність за забезпечення дотримання місцевих законів. Ви не можете використовувати, експортувати чи реекспортувати будь-які матеріали з цього Сайту з порушенням будь-яких чинних законів чи нормативних актів, включаючи, але не обмежуючись будь-яким законодавством та нормами про експорт США.

ЗАСТОСУВАННЯ ЗАКОНУ. Закони Об’єднаних Арабських Еміратів регулюють використання Сайту та Умов використання, не враховуючи принципів колізії законів. Усі суперечки, що виникають у зв’язку з цим, розглядаються лише судом компетентної юрисдикції в США.

2. МУЛЬТИВАЛЮТНА ЦІНА ПРОДУКТІВ, відображена ціна та валюта, вибрані вами, будуть тією самою ціною та валютою, яка стягується з Картки та друкується на квитанції про транзакцію.

ПОКУПКИ. Kernel FZCO приймає оплату дебетовими та кредитними картками Visa або Mastercard у AED або USD за свої продукти та послуги. Усі покупки в Інтернеті також регулюються положеннями та умовами відповідних постачальників послуг продавця. Перегляньте угоду користувача та політику конфіденційності відповідного постачальника послуг продавця, перш ніж проводити будь-яку транзакцію. Інтерпретація. Ці Умови використання замінюють усі інші письмові та усні повідомлення чи угоди стосовно предметів, обговорених у цих Умовах використання. Відмова або зміна цих Умов користування буде ефективною лише в разі письмового підписання уповноваженою посадовою особою The Kernel FZCO. Усі повернення коштів будуть здійснені у вихідному режимі платежу.

3. ОФІЦІЙНИЙ КОНТРОЛЬ ІНТЕРНЕТ АКТИВИ (ОФАК) САНКЦІОНОВАНІ КРАЇНИ. Kernel FZCO не торгуватиме та не надаватиме жодних послуг фізичним особам та компаніям, які належать або контролюються, або діють для або від імені країн, націлених на OFAC, та осіб, груп та організацій, таких як терористи та наркоторговці, призначені за програмами OFAC які не є конкретними для країни.

4. ОБОВ’ЯЗКИ. Відвідавши Сайт, ви забов’язуєтесь, гарантуєте та домовляєтесь про те, що (a) вам не менше 18 років; (б) що всі матеріали будь-якого виду, що ви надіслали на веб-сайт The Kernel FZCO через Веб-сайт або для включення на Сайт, не будуть плагіатувати, порушувати права будь-яких третіх сторін, включаючи комерційну таємницю, авторські права, торговельну марку, товарний вигляд, конфіденційність, патент та інші особисті або майнові права. Клієнт, що користується веб-сайтом, який є неповнолітнім / молодше 18 років, не повинен реєструватися як Користувач веб-сайту і не повинен здійснювати трансакції або користуватися веб-сайтом.

5. ДОЗВОЛЕНЕ ВИКОРИСТАННЯ. Ви погоджуєтесь, що вам дозволено відвідувати, переглядати та зберігати копію сторінок цього Сайту для особистого користування, що ви не повинні дублювати, завантажувати, публікувати, змінювати чи іншим чином поширювати матеріали на цьому Сайті з будь-якою метою окрім особистого користування, якщо інше не дозволено The Kernel FZCO. Ви також погоджуєтесь не здійснювати прямих посилань на сайт з будь-якою метою, якщо спеціально не уповноважені The Kernel FZCO зробити це. Вміст та програмне забезпечення на цьому Сайті є власністю The Kernel