Одні, ми здатні багато зробити

Разом, ми зможемо зробити все

ОГЛЯД

Відзначаючи наш успіх в якості піонера, і однієї з найнадійніших компаній з розробки програмного забезпечення, що базується в ОАЕ і ряді інших країн, ми запрошуємо вас поділитися цим успіхом, скориставшись нашим персоналізованим сервісом розробки.

Наша місія – допомогти кожному з наших клієнтів розширюватися, і для цього ми надаємо наш досвід бездоганної розробки продуктів, якісні рішення, професійну консультацію, знання і досвід наших експертів, допомогу в якості учасника в команді і перш за все, надійного ділового партнера, на якого ви можете розраховувати.

Інноваційні з присудженими нагородами продукти і послуги

Перевірений успіх клентів

Маркетингова підтримка і надання технічних ресурсів

НАВІЩО СТАВАТИ НАШИМ ПАРНЕРОМ ?

ДІЛОВЕ ПАРТНЕРСТВО

При діловому партнерстві з нами, у Вас буде можливість зосередитися на ваших основних завданнях, залишивши при цьому решту деталей на нас. Вам не доведеться турбуватися про розробку систем і їх тестування, розробку складних мобільних додатків, перевірку мережевої безпеки, зозробку спеціалізованих систем, оптимізацію ключових ресурсів, відновлення втрачених даних, аналіз вилучених даних та багато іншого.

АУТСОРСИНГ

Незалежно від місцезнаходження, Ви можете подовжити свій офіс до офшорного місця в ОАЕ. З нами,Вам не доведеться відчувати стрес при наборі, навчанні та утриманні фахівців в області розвитку. Приєднуючись до нас, Ви отримуєте команду, що прагне виконати Ваші цілі, бере на себе всі технологічні роботи, оновлює обладнання, ліцензує програмне забезпечення і т.д. Ваша присутність в ОАЕ знаходиться всього за декілька кроків.

РЕСЕЛЛЕР

Якщо Ви хочете збільшити свій дохід шляхом додавання якісних продуктів і послуг до вже існуючих, або почати ІТ бізнес, приєднуйтесь до нашої партнерської програми реселлерів / дилерів. Наші продукти та послуги визнані в галузі, а це означає, що всі роботи по розробці та підготовці ефективних маркетингових матеріалів вже зроблені. Ми пропонуємо хороші і справедливі знижки при високій успішності; це призводить до гідної гарантованої можливості для всіх наших реєстрованих реселерів.

НАШІ ГНУЧКІ ПРОПОЗИЦІЇ ДЛЯ РЕСЕЛЛЕРІВ
 

Авторизований реселлер

Сертифікований реселлер

Преміум партнер

Benefits
Знижка на підставі зобов’язання

Маркетинговий матеріал

Ділитися запитами

Добавити до списку реселлерів

Гнучкі умови розрахунків

Сертифікація

Сертифікат тренінгу

Пріоритет в обробці запитів

Виділений менеджер

Допомога з перепродажу

Вимоги
Мінімальні продажі

Договір про нерозголошення (NDA)

Навчання і сертифікація по продуктам

Програма та сертифікація тренера

Сертифіковані інженери 1

2

Мінімум тренерів

1

РЕФПОСИЛАННЯ

Якщо у Вас є вебсайт і Ви зацікавленІ в заробітку гідної комісій за кожен продаж, отриманий за посиланням з вашого сайту, приєднуйтесь до нас, щоб стати реферальним партнером. Вам не потрібен досвід або ступінь в нашій області, тільки вебсайт щоб почати зараз-же. Результати повністю залежать від ваших зусиль зі створення продажів; для Вашого заробітку, буквально немає меж.

СТАТИ НАШИМ ПАРТНЕРОМ
WHY TO PARTNER WITH US

ЗОБОВ’ЯЗАННЯ

The Kernel зобов’язується використовувати всі можливості для нашого взаємного успіху. Ми дуже цінуємо відгуки партнерів і покладаємося на залученні всіх партнерів, щоб поліпшувати і розвивати нашу програму для підтримки партнерів і клієнтів.

ПІДТРИМКА

Включає надання максимально можливих рівнів знижок а також навчання, маркетингової підтримки і технічних ресурсів.Ми підготували комплект матеріалів для кожного з продуктів і послуг, а також сертифіковані навчальні програми.

Наше робоче місце оснащене всіма інструментами для підтримки зростаючих підприємств в довгостроковій перспективі. Високопрофесійна команда, рекорд своєчасної доставки і особлива увага інноваціям, щоб упішно виконати проекти і запустити роботу, роблять нас ідеальним партнером.